banner-behzisti
شنبه 3 فروردين 1398   21:36:37
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار استانی
1396/9/18 شنبه

کسب 24 رتبه جشنواره تئاتر منطقه ای معلولین هنرمندان معلول یزدی

هنرمندان معلول یزدی با شرکت در چهارمین جشنواره منطقه ای تئاتر معلولین کویر، 24 رتبه این جشنواره را به خود اختصاص دادند.به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان یزد؛ در این جشنواره دیپلم افتخار و جایزه نقدی  به همسرایان نمایش زیبای زشت، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به مجتبی زارع بازیگر نقش یوسف و همچنین دیپلم افتخار و جایزه نقدی به فاطمه سلطانی بازیگر نقش زینت خانم  به نمایش زیبای زشت از شهرستان ابرکوه تعلق گرفت.
در بخش طراحی لباس، لوح تقدیر و جایزه نقدی به محمدحسن ابویی و در بخش گریم و ماسک نیز جایزه هیات داوران به همراه دیپلم افتخار به طراح گریم و ماسک نمایش «حسنک و دیو سیاه» اهدا شد.
هیات داوران، در بخش طراحی صحنه، رتبه اول جشنواره را به همراه تندیس و جایزه نقدی به محمدحسن ابویی و فریبا فتحی، طراح صحنه نمایش «حسنک و دیو سیاه» از شهرستان مهریز اهدا کردند.
تندیس جشنواره و لوح تقدیر در بخش کارگردانی به محمدحسن ابویی کارگردان «حسنک و دیو سیاه»  تعلق گرفت.
در بخش بازیگری نیز لوح تقدیر جشنواره به همراه جایزه نقدی به بازیگران نمایش «پاهام چرا میلرزه» و همچنین بازیگران نمایش «حسنک و دیو سیاه» از مهریز اهدا شد.
هیات داوران محمدجواد آخوندی، بازیگر نقش حسنک در نمایش «حسنک و دیو سیاه» را به عنوان بازیگر برگزیده جشنواره معرفی کردند.
در بخش بازیگری زن نیز هیات داوران جشنواره لوح تقدیر و جایزه نقدی را به حمیده شیخ پور،  بازیگر نمایش «حسنک و دیو سیاه» اهدا کردند.
هیات داوران در بخش بازیگری زن از عاطفه ابدی، بازیگر نمایش «پل» از یزد  و در بخش بازیگری مرد از محمدرضا زارع رشکوئیه، بازیگر نقش قرقی در نمایش «پل» از یزد تقدیر نمودند.

.
نسخه قابل چاپ
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 932250
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18097633 تعداد بازديد زيرپورتال: 932783 اين زيرپورتال امروز: 103 سایت در امروز: 24224 اين صفحه امروز: 97