banner-behzisti
شنبه 3 فروردين 1398   21:45:22
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار شهرستانها
1396/9/23 پنجشنبهفرماندار مهریز؛

معلولان موفق شهرستان الگوی تلاش، کوشش و خواستن هستند

فرماندار مهریز گفت: معلولان موفق شهرستان الگوی تلاش، کوشش و خواستن هستند.


رستگاری با بیان این مطلب در برنامه بازدید ماهیانه خود از منزل توانخواهان شهرستان مهریز با اشاره به موفقیت های اخیر معلولین  اظهار داشت:  نمود ویژه ای از توانمندی معلولین شهرستان را با کسب رتبه های برتر معلولین هنرمند در جشنواره تئاتر معلولین و کسب مقام قهرمانی در مسابقات وزنه برداری، پرس سینه و مواردی از این قبیل دیدیم.
فرماندار شهرستان مهریز در این دیدارها با شنیدن صحبتها و در خواست های معلولین شهرستان قول پیگیری مشکلات مطرح شده را داد.
در این دیدار علیزاده رئیس اداره بهزیستی شهرستان ضمن تشکر از حمایت های ویژه فرماندار در خصوص گروه های هدف بهزیستی خصوصاً معلولین مهمترین مشکل فعلی توانخواهان شهرستان را اشتغال و مسکن عنوان نمود .
وی با بیان اینکه طرحهای خوبی جهت ایجاد اشتغال و مسکن دار شدن توانخواهان ایجاد شده است، گفت:  بعضی از مشکلات نظیر مشکل عدم تامین ضامن مورد تایید بانکها مانع استفاده مطلوب توانخواهان از تسهیلات در نظر گرفته شده توسط دولت شده است .
در این بازدید همچنین دهقانی زاده بخشدار مرکزی شهرستان مهریز نیز  قول مساعد جهت پیگیری مشکلات مطرح شده گروههای هدف بهزیستی در روستاها، نظیر مناسب سازی معابر، مشکلات روستا مهدها  و... را داد و مقرر شد در جلسه ای خاص با حضور اعضاء شورای روستاها و دهیاران این موضوعات مطرح و تصمیم گیری شود.

.
نسخه قابل چاپ
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 932255
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18097777 تعداد بازديد زيرپورتال: 932788 اين زيرپورتال امروز: 108 سایت در امروز: 24368 اين صفحه امروز: 102